Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming, 22 g

Gładka skóra i łatwa aplikacja

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(226,82 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 22 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego typu skóry
  • Z wegańskim kolagenem
  • K-beauty maska w płachcie do twarzy

Kupowane często z NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming, 22 g 4,99 zł (226,82 zł / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml 10,99 zł (732,67 zł / l)
Cena całkowita: 15,98 zł
Opis

Classic sheet mask - COLLAGEN Firming marki Stay Well to maska w płachcie K-beauty do twarzy, odpowiednia do każdego typu skóry. Pozostawia skórę przyjemnie gładką i zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do każdego typu skóry: Odpowiednia do pielęgnacji każdego typu cery.
  • Z wegańskim kolagenem: Formuła zawiera wegański kolagen i wspiera zadbany wygląd skóry.
  • Pielęgnacja K-beauty: Maska w płachcie do twarzy wyprodukowana w Korei.
  • Gładka skóra: Pozostawia przyjemne uczucie gładkości.
  • Łatwa aplikacja: Prosta i wygodna w użyciu.

Sposób użycia: Nałożyć na oczyszczoną twarz, pozostawić na czas wskazany do działania, a następnie delikatnie zdjąć.


Nr art.: MUE-STA0107
Zawartość: 22 g
EAN: 4745090043853
Numer producenta: STA0107
Marki: Stay Well
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałóż maskę w płachcie na oczyszczoną twarz. Po 10 - 15 minut zdejmij maskę, a pozostałości delikatnie wmasuj w skórę. Następnie kontynuuj pielęgnację.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oat Amino Acids, Vegetable Amino Acids, Vegetable Amino Acids, Diospyros Kaki Leaf Extract, Charcoal, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea (Purslane) Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Betaine, Sodium Hyaluronate, Arginin, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 80, Propandiol, Allantoin, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, 1.2-Hexanediol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Parfum

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder