Stay Well Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying, 22 g

Pielęgnacja przywracająca równowagę i łatwa aplikacja

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(226,82 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 22 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego typu skóry
  • Z węglem aktywnym i ekstraktami roślinnymi
  • Dopasowuje się do konturów twarzy

Kupowane często z NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying, 22 g 4,99 zł (226,82 zł / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml 10,99 zł (732,67 zł / l)
Cena całkowita: 15,98 zł
Opis

Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying marki Stay Well to maska w płachcie do twarzy odpowiednia do każdego typu skóry. Wykorzystuje właściwości absorbujące węgla aktywnego, aby wspierać równowagę skóry skłonnej do nadmiernego wydzielania sebum.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do każdego typu skóry: Odpowiednia do każdego typu cery.
  • Z węglem aktywnym: Formuła o właściwościach absorbujących pomaga wspierać równowagę skóry i ograniczać nadmiar sebum.
  • Ekstrakty roślinne: Zawiera ekstrakty z rumianku, wąkrotki azjatyckiej i liści kaki.
  • Dobre dopasowanie: Płachta przyjemnie dopasowuje się do konturów twarzy.
  • Łatwa aplikacja: Prosta i wygodna w użyciu.

Nr art.: MUE-STA0105
Zawartość: 22 g
EAN: 4745090043839
Numer producenta: STA0105
Marki: Stay Well
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałóż maskę w płachcie na oczyszczoną twarz. Po 10 - 15 minut zdejmij maskę, a pozostałości delikatnie wmasuj w skórę. Następnie kontynuuj pielęgnację.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Well Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying