Somat Excellence Lemon 3w1 - kapsułki do zmywarki, 869 g

Intensywne, dogłębne czyszczenie i olśniewający połysk naczyń

Nowość w sklepie!

64,00 zł

(73,65 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 869 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do naczyń i szkła
  • Dogłębne usuwanie tłuszczu
  • Szybko się rozpuszcza i ma cytrynowy zapach

Kupowane często z Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml

Somat Excellence Lemon 3w1 - kapsułki do zmywarki, 869 g 64,00 zł (73,65 zł / kg)
Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml 23,99 zł (31,99 zł / l)
Cena całkowita: 87,99 zł
Opis

Excellence Lemon 3w1 - kapsułki do zmywarki marki Somat to szybko rozpuszczające się kapsułki do intensywnego czyszczenia naczyń i szkła. Połączenie proszku i trzech stałych komór żelowych skutecznie rozpuszcza nawet uporczywy tłuszcz.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczna formuła: Zapewnia dogłębne usuwanie uporczywego tłuszczu.
  • Olśniewający połysk: Pomaga zapobiegać powstawaniu zacieków i nadaje połysk naczyniom oraz szkłu.
  • Świeży zapach: Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia w zmywarce przyjemną cytrynową świeżość.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie także do programów niskotemperaturowych, Eco i krótkich.
  • Rozpuszczalna w wodzie otoczka: Biodegradowalna i w 100% rozpuszczalna w wodzie.

Nr art.: MUE-3037891
Zawartość: 869 g
EAN: 9000101832075
Numer producenta: 3037891
Marki: Somat
Skład

5-15% wybielacz na bazie tlenu, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, polikarboksylany, zapachy, enzymy, limonen, Citrus Aurantium Peel Oil

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat Excellence Lemon 3w1 - kapsułki do zmywarki