Skinable Sun Fluid SPF 30, 50 ml

Niezawodna pielęgnacja twarzy do codziennej rutyny

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(739,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z SPF 30 i lekką konsystencją
  • Bez substancji zapachowych i alkoholu

Kupowane często z L'ORÉAL PARIS Ekspert wieku Przeciwzmarszczkowy krem na noc 65+, 50 ml

Skinable Sun Fluid SPF 30, 50 ml 36,99 zł (739,80 zł / l)
L'ORÉAL PARIS Ekspert wieku Przeciwzmarszczkowy krem na noc 65+, 50 ml 34,99 zł (699,80 zł / l)
Cena całkowita: 71,98 zł
Opis

Sun Fluid SPF 30 marki Skinable to kosmetyk do codziennej pielęgnacji twarzy odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Lekka konsystencja łatwo rozprowadza się na skórze i stanowi dobrą bazę pod codzienny makijaż.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wysoka ochrona UV: Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną SPF 30 dla twarzy.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 3% gliceryny, 0,9% pantenolu i 0,08% potrójnego kwasu hialuronowego.
  • Czysta formuła: Bez alkoholu, substancji zapachowych, silikonów, parafin, mikroplastiku oraz dodatku barwników i substancji zapachowych.
  • Przyjazny dla skóry: Formuła o pH neutralnym dla skóry.

Sposób użycia: Stosować jako ostatni etap porannej pielęgnacji.


Nr art.: MUE-490389
Zawartość: 50 ml
EAN: 2200303782476
Numer producenta: 490389
Marki: Skinable
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra normalna
Zastosowanie: Nanieś rano na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasuj.
Składniki (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethyl Caprylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Arginin, Cellulose, Dicaprylyl Carbonate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sphingomonas Ferment Extract, Trehalose, Urea, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Serin, Pentylene Glycol, Pullulan, Sodium Stearoyl Glutamate, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Algin, Citric Acid, Sodium Gluconate, Pantolactone, Phenoxyethanol

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Niemcy, www.femia.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Skinable Sun Fluid SPF 30