sebamed Krem do stóp z mocznikiem 10% Akut, bezzapachowy, 100 ml

Z wieloma cennymi składnikami

20,45 zł 22,99 zł -11%

(204,50 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej, wrażliwej
  • Nawilża
  • Z 10% mocznikiem

Kupowane często z sebamed Akut Lotion Urea 10%, 200 ml

sebamed Krem do stóp z mocznikiem 10% Akut, bezzapachowy, 100 ml 20,45 zł (204,50 zł / l)
sebamed Akut Lotion Urea 10%, 200 ml 28,89 zł (144,45 zł / l)
Cena całkowita: 49,34 zł
Opis

Bezzapachowy krem ​​do stóp firmy sebamed pielęgnuje suche, wrażliwe i przeciążone stopy dzięki wielu cennym składnikom - w tym 10% mocznikowi, pantenolowi, witaminie E i trójglicerydom pochodzenia roślinnego, które pomagają utrzymać równowagę nawilżenia.

Nr art.: MUE-204206
Zawartość: 100 ml
EAN: 4103040048585
Numer producenta: 204206
Marki: sebamed
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa, skóra sucha
Bez: Perfum, PEG, Silikonów
Certyfikaty: Znak jakości ECARF
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste stopy i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Urea, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Panthenol, Tocopherylacetat, Hydrolyzed Keratin, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Carbomer, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Niemcy, www.sebamed.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla sebamed Krem do stóp z mocznikiem 10% Akut, bezzapachowy