Savoderm pH5 - płyn do mycia, opakowanie uzupełniające, 500 ml

Łagodne oczyszczanie do codziennego stosowania

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(39,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z aloesem i pantenolem
  • Delikatna pielęgnacja i oczyszczanie

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm pH5 - płyn do mycia, opakowanie uzupełniające, 500 ml 19,99 zł (39,98 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

pH5 - płyn do mycia, opakowanie uzupełniające marki Savoderm wyjątkowo delikatnie pielęgnuje i oczyszcza wrażliwą skórę ciała, twarzy oraz dłoni. Formuła pomaga zachować naturalną równowagę skóry również przy częstym myciu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach wrażliwej skóry ciała, twarzy i dłoni.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodne substancje myjące delikatnie oczyszczają i pielęgnują skórę.
  • Pielęgnujące składniki: Formuła z aloesem i pantenolem.
  • Do częstego mycia: Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji nawet przy wielokrotnym stosowaniu w ciągu dnia.

Nr art.: MUE-200000672
Zawartość: 500 ml
EAN: 9005356029553
Numer producenta: 200000672
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm pH5 - płyn do mycia, opakowanie uzupełniające