Savoderm med Sensitive - dezodorant, 50 ml

Delikatna pielęgnacja i niezawodna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(399,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z prowitaminą B5
  • 24-godzinna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Savoderm med Sensitive - dezodorant, 50 ml 19,99 zł (399,80 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 49,98 zł
Opis

med Sensitive - dezodorant marki Savoderm to dezodorant roll-on do skóry wrażliwej, który zapewnia niezawodną ochronę i pielęgnację.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Delikatnie pielęgnuje wrażliwą skórę.
  • Z prowitaminą B5: Formuła z pielęgnującą prowitaminą B5.
  • 24-godzinna ochrona: Zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Nr art.: MUE-4534563
Zawartość: 50 ml
EAN: 9005356018335
Numer producenta: 4534563
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med Sensitive - dezodorant