Savoderm med pH5 - szampon pielęgnujący, 250 ml

Delikatne mycie włosów dla lśniącego efektu i łagodnej pielęgnacji skóry głowy

Nowość w sklepie!

26,99 zł

(107,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej skóry głowy
  • Łagodne i delikatne oczyszczanie
  • Z prowitaminą B5 i proteinami

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Savoderm med pH5 - szampon pielęgnujący, 250 ml 26,99 zł (107,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 90,99 zł
Opis

med pH5 - szampon pielęgnujący marki Savoderm został opracowany specjalnie z myślą o wrażliwej skórze głowy. Wyjątkowo łagodnie oczyszcza i pielęgnuje włosy bez podrażniania skóry głowy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodne tensydy cukrowe i substancje myjące o pH neutralnym dla skóry wyjątkowo delikatnie oczyszczają włosy.
  • Formuła łagodna dla skóry głowy: Opracowana specjalnie z myślą o delikatnym oczyszczaniu wrażliwej skóry głowy i poprawie komfortu przy skłonności do swędzenia.
  • Kompleks pielęgnacyjny: Formuła z prowitaminą B5, witaminą B3 oraz proteinami pszenicy i migdałów pielęgnuje włosy i nadaje im połysk.

Nr art.: MUE-4534569
Zawartość: 250 ml
EAN: 9005356019479
Numer producenta: 4534569
Marki: Savoderm
Rodzaj włosów: wrażliwa skóra głowy
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med pH5 - szampon pielęgnujący