Savoderm Delikatny płyn do mycia, 250 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla zachowania naturalnej równowagi skóry

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Wyjątkowo delikatnie oczyszcza bez podrażnień
  • Odpowiedni do częstego mycia

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm Delikatny płyn do mycia, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

Delikatny płyn do mycia marki Savoderm to syndet do oczyszczania ciała, opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Oczyszcza wyjątkowo łagodnie, bez podrażniania, i pomaga zachować naturalną równowagę skóry również przy częstym myciu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry wrażliwej.
  • Delikatne oczyszczanie: Oczyszcza wyjątkowo łagodnie i bez podrażnień.
  • Do częstego mycia: Odpowiedni do regularnego stosowania i pomaga zachować naturalną równowagę skóry.

Nr art.: MUE-4534598
Zawartość: 250 ml
EAN: 9005356027009
Numer producenta: 4534598
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Citric Acid, C12-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum, Panthenol, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm Delikatny płyn do mycia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder