PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray, 200 ml

Pomaga utrzymać włosy w ryzach podczas stylizacji

39,41 zł 41,99 zł -6%

(197,05 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów puszących się i niesfornych
  • Chroni podczas stylizacji
  • Z keratyną i olejem z awokado

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray, 200 ml 39,41 zł (197,05 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml 35,17 zł (351,70 zł / l)
Cena całkowita: 74,58 zł
Opis

Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray jest przeznaczony do włosów puszących się i trudnych do ujarzmienia.

Formuła z hydrolizowaną keratyną i olejem z awokado tworzy na długościach warstwę, która pomaga chronić je przed nadmiernym działaniem wysokiej temperatury podczas suszenia i stylizacji. Nawilża i pomaga zdyscyplinować włosy, ograniczając puszenie i chroniąc je przed wilgocią.

Nr art.: HAR-6029585
Zawartość: 200 ml
EAN: 8030976029585
Numer producenta: 6029585
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: puszące się włosy, włosy trudne do ułożenia
Bez: Olejów mineralnych, Barwników syntetycznych
Zastosowanie: Spryskaj suche lub osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub przed użyciem urządzeń do stylizacji na ciepło. Nie spłukuj.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Decyl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 7, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Sodium Myristoyl Glutamate, Citric Acid, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Disodium Edta, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Citrate, Methylisothiazolinon, Phenoxyethanol

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray