PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml

Nadaje włosom połysk na mokro lub na sucho

35,17 zł 37,99 zł -7%

(351,70 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów cienkich i delikatnych
  • Lekki spray wykończeniowy
  • Nadaje blask bez obciążania

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml 35,17 zł (351,70 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner, 250 ml 38,99 zł (155,96 zł / l)
Cena całkowita: 74,16 zł
Opis

Argan Volume & Shine Spray marki PHYTORELAX LABORATORIES to lekki spray wykończeniowy do włosów. Można stosować go na wilgotne lub suche długości: nadaje blask bez obciążania i pomaga utrzymać lśniący wygląd włosów przez dłuższy czas.

Nr art.: HAR-6008269
Zawartość: 100 ml
EAN: 8030976008269
Numer producenta: 6008269
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy cienkie
Zastosowanie: Równomiernie rozpyl spray włosy z odległości około 30 cm.
Składniki (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Vp/Va Copolymer, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cetrimoniumchlorid, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Hydrolized Wheat Protein, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Linalool, Citric Acid, Limonene, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Citronellal

Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray