PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Leave-In Conditioner, 250 ml

Lekka odżywka pomagająca wygładzić i zdyscyplinować długości

38,99 zł

(155,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom
  • Z hydrolizowaną keratyną i aminokwasami
  • Pomaga chronić kolor bez spłukiwania

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Leave-In Conditioner, 250 ml 38,99 zł (155,96 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
Cena całkowita: 74,16 zł
Opis

Keratin Color Protection Leave-In Conditioner marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom. Lekka konsystencja zawiera hydrolizowaną keratynę i aminokwasy, pomaga ujarzmić długości oraz chronić kolor.

Produkt można nakładać na wilgotne lub suche włosy bez spłukiwania, pozostawiając je łatwiejsze do rozczesywania i pełne blasku.

Nr art.: HAR-6025259
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976025259
Numer producenta: 6025259
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy farbowane
Bez: Olejów mineralnych, Barwników syntetycznych
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Orbignya Oleifera Oil, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Limonene, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine, Linalool, Ethylhexylglycerin, Citronellal, Citral, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Leave-In Conditioner

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder