PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner, 250 ml

Odżywka dla mocniejszych i bardziej miękkich włosów

38,99 zł

(155,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów cienkich i delikatnych
  • Nadaje objętość i pełniejszy wygląd
  • Ułatwia rozczesywanie

Kupowane często z The Body Shop Shampoo Shea, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner, 250 ml 38,99 zł (155,96 zł / l)
The Body Shop Shampoo Shea, 250 ml 32,17 zł (128,68 zł / l)
Cena całkowita: 71,16 zł
Opis

Argan Reinforcing Extravolume Conditioner marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych.
Formuła z olejem arganowym pomaga nadać włosom objętość, pełniejszy wygląd i większą odporność oraz ułatwia rozczesywanie. Po użyciu włosy są bardziej miękkie i zadbane.

Sposób użycia
Nałożyć na wilgotne włosy po umyciu szamponem, wmasować i rozczesać. Spłukać letnią wodą.

Nr art.: HAR-6008214
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976008214
Numer producenta: 6008214
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy cienkie
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Orbignya Oleifera Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Sericin, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Linalool, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E)

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena