PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Mask, 250 ml

Intensywna pielęgnacja osłabionych i zniszczonych długości

38,99 zł

(155,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych i osłabionych
  • Nawilża
  • Pozostawia włosy elastyczne i pełne blasku

Kupowane często z ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Mask, 250 ml 38,99 zł (155,96 zł / l)
ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml 12,99 zł (32,48 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Argan Nourishing Mask marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczona do włosów zniszczonych i osłabionych.
Kuracja z olejem arganowym odżywia i nawilża długości, pomagając poprawić ich wygląd. Włosy wyglądają na bardziej elastyczne, miękkie i pełne blasku.

Nr art.: HAR-6008245
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976008245
Numer producenta: 6008245
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy zniszczone
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Orbignya Oleifera Oil, Cetrimoniumchlorid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Amodimethicone, Citric Acid, C12-14 Sec-Pareth-5, C12-14 Sec-Pareth-7, Tocopherol (Vitamin E)

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Mask

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena