Persil Deep Clean Expert Freshness - detergent do prania, 2,97 kg

Dogłębne oczyszczanie włókien i długotrwała świeżość prania

Nowość w sklepie!

110,00 zł

(37,04 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2,97 kg

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Uniwersalny proszek do prania
  • Usuwa uporczywe plamy
  • Skuteczny także w zimnej wodzie i krótkich cyklach

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Persil Deep Clean Expert Freshness - detergent do prania, 2,97 kg 110,00 zł (37,04 zł / kg)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 124,99 zł
Opis

Deep Clean Expert Freshness - detergent do prania marki Persil to uniwersalny proszek do prania, który zapewnia promienną czystość tkanin i świeżość pralki. Skutecznie usuwa nawet uporczywe plamy i pozostawia pranie długotrwale świeże.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dogłębne oczyszczanie: Wnika głęboko we włókna i usuwa nawet drobne cząsteczki zabrudzeń.
  • Wszechstronne zastosowanie: Zachowuje pełną skuteczność także w zimnej wodzie i podczas krótkich cykli prania.
  • Długotrwała świeżość: Nadaje praniu przyjemną świeżość Silan.
  • Promienna czystość i higiena: Zapewnia promienną czystość tkanin oraz higieniczną świeżość pralki.

Nr art.: MUE-3099759
Zawartość: 2,97 kg
EAN: 9000101806311
Numer producenta: 3099759
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, polikarboksylany, zapachy, enzymy, rozjaśniacze optyczne, Lavandula Oil/Extract

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Expert Freshness - detergent do prania