Penaten Baby Mydło, 90 g

Delikatne oczyszczanie skóry dziecka

8,80 zł 9,99 zł -12%

(97,78 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 g

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Chroni przed przesuszeniem skóry
  • Wzbogacone miodem

Kupowane często z Penaten Baby Szampon, 400 ml

Penaten Baby Mydło, 90 g 8,80 zł (97,78 zł / kg)
Penaten Baby Szampon, 400 ml 15,22 zł (38,05 zł / l)
Cena całkowita: 24,02 zł
Opis

Mydło PENATEN jest wzbogacone miodem i wyjątkowo delikatnie myje wrażliwą skórę dziecka. Jednocześnie chroni skórę przed wysuszeniem i pozostawia uczucie miękkości na całym ciele.

Nr art.: MUE-45981
Zawartość: 90 g
EAN: 3574661643014
Numer producenta: 45981
Marki: Penaten Baby
Linia produktów: Klassik
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Bez: Mikroplastików, Parabenów
Składniki (INCI)

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Mel (Honey), Glycerin, Paraffinum Liquidum, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Edta, Tetrasodium Etidronate, Disodium Edta, Parfum

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Austria, www.jnjaustria.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Penaten Baby Mydło

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.