OGX thick & full + biotin & collagen - szampon, 385 ml

Widocznie pełniejszy wygląd i optycznie większa objętość

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z biotyną i kolagenem
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

OGX thick & full + biotin & collagen - szampon, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 102,99 zł
Opis

thick & full + biotin & collagen - szampon marki OGX nadaje włosom pełniejszy i bardziej objętościowy wygląd. Bogata w składniki odżywcze formuła jest odpowiednia do codziennego mycia każdego rodzaju włosów.

Najważniejsze zalety:

  • Widocznie większa objętość: Nadaje włosom pełniejszy wygląd.
  • Składniki zapewniające efekt: Otulają włosy, zapewniając optycznie większą objętość i bardziej wyczuwalną teksturę po zastosowaniu.
  • Bogata w składniki formuła: Zawiera biotynę (witaminę B7) i kolagen oraz nie zawiera środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany.
  • Do codziennej pielęgnacji: Odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

Nr art.: MUE-904831
Zawartość: 385 ml
EAN: 3574661800202
Numer producenta: 904831
Marki: OGX
Rodzaj włosów: włosy cienkie
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX thick & full + biotin & collagen - szampon