OGX renewing + argan oil of morocco - odżywka, 385 ml

Miękkie włosy i łatwe rozczesywanie po myciu

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z cennym olejem arganowym
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX renewing + argan oil of morocco - odżywka, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 111,99 zł
Opis

renewing + argan oil of morocco - odżywka marki OGX to odżywka w płynnej formie do każdego rodzaju włosów, która pielęgnuje je po każdym myciu i pomaga zachować zadbany wygląd. Kremowa formuła z olejem arganowym pozostawia włosy miękkie i jedwabiste w dotyku oraz doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji.

Najważniejsze zalety:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiednia do codziennej pielęgnacji każdego typu włosów.
  • Miękkie i jedwabiste włosy: Pozostawia włosy jedwabiste w dotyku i nadaje im zadbany wygląd.
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany: Formuła bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany o przyjemnym zapachu.
  • Lekka pielęgnacja: Ułatwia rozczesywanie włosów po myciu.

Nr art.: MUE-904787
Zawartość: 385 ml
EAN: 3574661799162
Numer producenta: 904787
Marki: OGX
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX renewing + argan oil of morocco - odżywka