OGX ever straightening + brazilian keratin smooth - odżywka, 385 ml

Gładki wygląd włosów i łatwiejsze rozczesywanie

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z keratyną, olejem kokosowym i olejem z awokado
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX ever straightening + brazilian keratin smooth - odżywka, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 111,99 zł
Opis

ever straightening + brazilian keratin smooth - odżywka marki OGX to odżywka w płynnej formie do każdego rodzaju włosów, odpowiednia do codziennej pielęgnacji. Jej kremowa formuła nadaje włosom gładki i zadbany wygląd oraz ułatwia rozczesywanie.

Najważniejsze zalety:

  • Pielęgnujące składniki: Formuła z proteinami keratyny, olejem kokosowym, olejem z awokado i masłem kakaowym.
  • Łatwiejsze rozczesywanie: Ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im delikatny blask.
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany: Formuła bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany dla miękkich i zadbanych włosów.

Sposób użycia: Nałożyć odżywkę po umyciu włosów i pozostawić na 3–5 minut.


Nr art.: MUE-61301
Zawartość: 385 ml
EAN: 22796976024
Numer producenta: 61301
Marki: OGX
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX ever straightening + brazilian keratin smooth - odżywka