Odol Fresh+ - pasta do zębów, 75 ml

Niezawodna pielęgnacja jamy ustnej i długotrwale świeży oddech

Nowość w sklepie!

15,99 zł

(213,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Z fluorkiem sodu i chlorkiem cynku
  • Ochrona 3w1 dla zębów i dziąseł

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol Fresh+ - pasta do zębów, 75 ml 15,99 zł (213,20 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 28,98 zł
Opis

Fresh+ - pasta do zębów marki Odol jest przeznaczona do codziennej higieny jamy ustnej i pozostawia uczucie czystości oraz komfortu. Zapewnia sprawdzoną ochronę 3w1 dla zębów, dziąseł i świeżego oddechu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Ochrona 3w1: Chroni zęby i dziąsła oraz pomaga zachować świeży oddech.
  • Wsparcie ochrony przed próchnicą: Zawiera fluorek sodu (1450 ppm F-) wspierający ochronę przed próchnicą.
  • Formuła z chlorkiem cynku: Wspiera uczucie czystości w jamie ustnej.
  • Długotrwała świeżość: Świeży smak zapewnia długotrwałe uczucie świeżości w jamie ustnej.

Nr art.: MUE-60000000206404
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563209740
Numer producenta: 60000000206404
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Sodium Lauryl Sulphate, Xanthan Gum, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride[1], Zinc Chloride, Alumina, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Fresh+ - pasta do zębów