Odol All in One - płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Uczucie czystości w całej jamie ustnej i świeży oddech

Nowość w sklepie!

21,99 zł

(43,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji jamy ustnej
  • Ze świeżym miętowym smakiem
  • Formuła bez alkoholu

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol All in One - płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml 21,99 zł (43,98 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

All in One - płyn do płukania jamy ustnej marki Odol uzupełnia codzienne szczotkowanie zębów i zapewnia uczucie czystości w całej jamie ustnej. Dociera także do trudno dostępnych miejsc i pozostawia orzeźwiająco świeży oddech.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Świeży miętowy smak: Zapewnia orzeźwiający i świeży oddech.
  • Dokładna pielęgnacja: Dociera również do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej.
  • Formuła bez alkoholu: Zapewnia łagodne stosowanie w codziennej higienie jamy ustnej.
  • Opakowanie z recyklatu: Butelka nadaje się do recyklingu i w 50% została wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Nr art.: MUE-60000000135309
Zawartość: 500 ml
EAN: 5054563124012
Numer producenta: 60000000135309
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Aroma, Methylparaben, Zinc Chloride, Sodium Fluoride[1], Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Menthol, Mentha Piperita Oil, Methyl Salicylate, Anethole, Carvone, CI 42051

  1. Całkowita zawartość fluoru: 250 ppm F.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol All in One - płyn do płukania jamy ustnej

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder