Odol All-in-One - pasta do zębów zapewniająca świeży oddech, 75 ml

Kompleksowa ochrona i świeży oddech na co dzień

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(266,53 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla całej rodziny
  • Intensywnie miętowy smak i uczucie świeżości
  • Ochrona zębów i dziąseł

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol All-in-One - pasta do zębów zapewniająca świeży oddech, 75 ml 19,99 zł (266,53 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 32,98 zł
Opis

All-in-One - pasta do zębów zapewniająca świeży oddech marki Odol oferuje kompleksową ochronę zębów i dziąseł oraz idealnie nadaje się do codziennej higieny jamy ustnej całej rodziny. Przy każdym użyciu zapewnia uczucie czystości w jamie ustnej i świeży oddech.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Kompleksowa ochrona: Chroni zęby i dziąsła oraz pomaga zabezpieczać przed skutkami działania kwasów powstających z cukrów i przed próchnicą.
  • Mocne zęby: Wspiera utrzymanie mocnych zębów i pomaga zachować ich naturalną biel poprzez oczyszczanie powierzchni zębów.
  • Intensywna świeżość: Intensywny miętowy smak zapewnia świeże uczucie w jamie ustnej.
  • Zawartość fluoru: Zawiera fluorek sodu (1450 ppm F-).
  • Opakowanie nadające się do recyklingu: Tubka i kartonik nadają się do recyklingu.

Nr art.: MUE-60000000206277
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563209177
Numer producenta: 60000000206277
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Sodium Lauryl Sulphate, Xanthan Gum, Aroma, Sodium Citrate, Sodium Fluoride[1], Zinc Chloride, Sodium Saccharin, Alumina, Carrageenan, Limonene, CI 73360, CI 74260, CI 74160

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol All-in-One - pasta do zębów zapewniająca świeży oddech