Neutrogena Formuła Norweska Intense Repair - krem do rąk, 50 ml

Miękka i gładka skóra każdego dnia

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(339,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do bardzo suchych dłoni
  • Z 45% gliceryny i Centella Asiatica
  • Bez substancji zapachowych i delikatny dla skóry

Kupowane często z Neutrogena Żel-lotion do ciała Hydro Boost, 250 ml

Neutrogena Formuła Norweska Intense Repair - krem do rąk, 50 ml 16,99 zł (339,80 zł / l)
Neutrogena Żel-lotion do ciała Hydro Boost, 250 ml 23,99 zł (95,96 zł / l)
Cena całkowita: 40,98 zł
Opis

Formuła Norweska Intense Repair - krem do rąk marki Neutrogena został opracowany specjalnie do pielęgnacji bardzo suchych dłoni. Pozostawia skórę miękką, gładką i komfortową.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do bardzo suchych dłoni: Zapewnia ukierunkowaną pielęgnację mocno przesuszonej i wymagającej skóry.
  • Pielęgnujący kompleks: Zawiera 45% gliceryny i Centella Asiatica.
  • Formuła bez substancji zapachowych: Bezzapachowa i odpowiednia dla osób wrażliwych na zapachy.
  • Opakowanie z recyklingu: Opakowanie jest wykonane w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyłączeniem nakrętki).

Nr art.: MUE-904872
Zawartość: 50 ml
EAN: 3574661800769
Numer producenta: 904872
Marki: Neutrogena
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Neutrogena Formuła Norweska Intense Repair - krem do rąk

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder