Neutrogena Deep Moisture - szybko wchłaniający się balsam do ciała, 400 ml

Szybko wchłaniająca się pielęgnacja dla miękkiej i gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(57,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z proceramidem i 10% gliceryny
  • Wchłania się natychmiast i nie pozostawia tłustej warstwy

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Neutrogena Deep Moisture - szybko wchłaniający się balsam do ciała, 400 ml 22,99 zł (57,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Deep Moisture - szybko wchłaniający się balsam do ciała marki Neutrogena to kosmetyk pielęgnacyjny do skóry suchej, który łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Formuła oparta na Formule Norweskiej pozostawia skórę miękką i gładką podczas codziennej pielęgnacji.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wspiera barierę skóry: Formuła zawiera technologię Pro-Ceramide, 10% gliceryny oraz olej owsiany.
  • Natychmiast się wchłania: Ma lekką konsystencję, która nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Wygodne dozowanie: Praktyczna pompka ułatwia codzienne stosowanie.

Nr art.: MUE-906792
Zawartość: 400 ml
EAN: 3574661842615
Numer producenta: 906792
Marki: Neutrogena
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Parfum, Sodium Hydroxyde, P-Anisic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Ethylhexylglycerin, Tocopherol (Vitamin E)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Austria, www.jnjaustria.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Neutrogena Deep Moisture - szybko wchłaniający się balsam do ciała