Neutrogena Deep Moisture - balsam do ciała do skóry suchej i wrażliwej, 400 ml

Komfortowa pielęgnacja i łatwe rozprowadzanie na całym ciele

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(57,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Bezzapachowa formuła z 10% gliceryny
  • Szybko się wchłania bez tłustej warstwy

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Neutrogena Deep Moisture - balsam do ciała do skóry suchej i wrażliwej, 400 ml 22,99 zł (57,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Deep Moisture - balsam do ciała do skóry suchej i wrażliwej marki Neutrogena to kosmetyk pielęgnacyjny, który pomaga zapewnić skórze komfort i zadbany wygląd.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Bezzapachowa formuła pomaga ograniczyć ryzyko podrażnień.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 10% gliceryny i technologię Pro-Ceramide.
  • Szybkie wchłanianie: Lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Wygodne dozowanie: Praktyczna pompka ułatwia codzienne stosowanie.

Nr art.: MUE-906791
Zawartość: 400 ml
EAN: 3574661842608
Numer producenta: 906791
Marki: Neutrogena
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Sodium Hydroxyde, P-Anisic Acid, Ethylhexylglycerin, Tocopherol (Vitamin E)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Austria, www.jnjaustria.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Neutrogena Deep Moisture - balsam do ciała do skóry suchej i wrażliwej

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder