Lenor Proszek do prania Sensitive, 4,50 kg

Dogłębne czyszczenie i ochrona tkanin

Nowość w sklepie!

128,00 zł

(28,44 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4,50 kg

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Opracowany z myślą o skórze wrażliwej
  • Delikatny zapach bawełny i kwiatów tiaré
  • Dogłębne i delikatne czyszczenie

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Proszek do prania Sensitive, 4,50 kg 128,00 zł (28,44 zł / kg)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 144,99 zł
Opis

Proszek do prania Sensitive marki Lenor został opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej i zapewnia dogłębne, a zarazem delikatne pranie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry wrażliwej: Opracowany z myślą o potrzebach wrażliwej skóry.
  • Dokładne pranie: Zapewnia dogłębne i delikatne czyszczenie także w zimnej wodzie.
  • Delikatny zapach: Łączy ciepłe nuty serca ze świeżymi nutami bawełny i kwiatów tiaré.
  • Niskie ryzyko alergii: Zawiera hipoalergiczną kompozycję zapachową i 0% barwników.
  • Szybkie rozpuszczanie: Formuła szybko się rozpuszcza i pomaga ograniczyć pozostałości proszku na ubraniach.

Nr art.: MUE-30200752
Zawartość: 4,50 kg
EAN: 8006530200752
Numer producenta: 30200752
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

15-30% wybielacz na bazie tlenu, 5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, polikarboksylany, zeolity, enzymy, rozjaśniacze optyczne, zapachy

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P312 - W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Proszek do prania Sensitive

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder