LAVOZON Karotenowy spray przeciwsłoneczny SPF 15, 200 ml

Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna i 24-godzinne nawilżenie ciała

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(124,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • SPF 15 i wodoodporna formuła
  • Nawilżenie i wsparcie efektu opalenizny

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

LAVOZON Karotenowy spray przeciwsłoneczny SPF 15, 200 ml 24,99 zł (124,95 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 97,99 zł
Opis

Karotenowy spray przeciwsłoneczny SPF 15 marki LAVOZON zapewnia skuteczną ochronę przed oparzeniami słonecznymi, a jednocześnie wspiera równomierną opaleniznę skóry. Pielęgnująca formuła szybko się wchłania i umożliwia łatwe stosowanie na całym ciele.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Skuteczna ochrona: Zrównoważony system filtrów UVA/UVB z SPF 15 pomaga chronić skórę przed oparzeniami słonecznymi.
  • Intensywna pielęgnacja: Zapewnia skórze nawilżenie przez nawet 24 godziny.
  • Wodoodporna formuła: Praktyczna formuła zachowuje swoje właściwości także podczas kontaktu z wodą.
  • Komfort skóry: Szybko się wchłania, łatwo rozprowadza i jest odpowiednia do każdego rodzaju skóry.
  • Przemyślana formuła: Bez mikroplastiku i bez filtra UV oktokrylenu.

Nr art.: MUE-41210060
Zawartość: 200 ml
EAN: 2200302348192
Numer producenta: 41210060
Marki: LAVOZON
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Ochrona przeciwsłoneczna - zastosowanie i ważne informacje
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LAVOZON Karotenowy spray przeciwsłoneczny SPF 15