LA RIVE Wild Kiss Eau de Parfum, 90 ml

Zmysłowa kompozycja zapachowa z kwiatowymi i ambrowymi nutami

Nowość w sklepie!

39,99 zł

(444,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet
  • Kwiatowo-ambrowa nuta zapachowa
  • Z kokosem, jaśminem i wanilią

Kupowane często z LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml

LA RIVE Wild Kiss Eau de Parfum, 90 ml 39,99 zł (444,33 zł / l)
LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml 39,99 zł (533,20 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Wild Kiss Eau de Parfum marki LA RIVE to zapach dla kobiet o kwiatowo-ambrowym charakterze.

Najważniejsze zalety:

  • Dla kobiet: Zapach stworzony specjalnie z myślą o kobietach.
  • Kwiatowo-ambrowy charakter: Oferuje kompozycję opartą na kwiatowych i ambrowych nutach.
  • Nuta głowy: Zawiera nuty kokosa i bergamotki.
  • Nuta serca: Łączy jaśmin, konwalię i gruszkę.
  • Nuta bazy: Dopełniają ją drzewo cedrowe i wanilia.

Nr art.: MUE-64739
Zawartość: 90 ml
EAN: 5903719647397
Numer producenta: 64739
Marki: LA RIVE
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: La Rive S.A., ul. Składowa 2-6, 86-300, Grudziądz, Polska, www.larive-parfums.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LA RIVE Wild Kiss Eau de Parfum