KISS Sztuczne paznokcie Gel Fantasy Nails - Freshen Up

Fantastyczne paznokcie żelowe w 2 różnych wzorach

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Te czarujące sztuczne paznokcie akrylowe w 2 różnych wzorach przyciągną uwagę do Twoich dłoni. Paznokcie można przymocować za pomocą dołączonego kleju lub za pomocą folii samoprzylepnych. W zestawie znajduje się również mini pilnik oraz patyczek do manicure.

Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Przed założeniem paznokci umyj dokładnie dłonie mydłem i osusz ręcznikiem. Zmywaczem do paznokci oczyść płytkę i w razie potrzeby odsuń skórki za pomocą patyczka.
  • Znajdź odpowiedni rozmiar paznokcia dla każdego z palców i ułóż je we właściwej kolejności
  • Używając kleju: Nałóż klej na tylną część paznokcia i na naturalny paznokieć. Dopasuj paznokieć do naskórka i delikatnie dociśnij przez ok. 5 sekund. Użyj odpowiedniej ilości kleju, aby zminimalizować ryzyko dostania się powietrza. Zawsze natychmiast usuwaj pozostałości kleju ze skóry ręcznikiem papierowym, zanim wyschną.
  • Korzystanie z folii samoprzylepnych: Wybierz folie samoprzylepne w odpowiednim rozmiarze dla wybranych paznokci. Zdejmij płatek kleju i przyklej go do naturalnego paznokcia. Następnie dopasuj wybrany paznokieć do naskórka i kilkakrotnie mocno dociśnij pośrodku i wzdłuż krawędzi. Należy odczekać co najmniej 1 godzinę, zanim paznokcie wejdą w kontakt z wodą.
  • Usuń zmywaczem do paznokci zawierającym aceton.
  • Maksymalny czas noszenia: 7 dni

Ważna informacja :Klej przechowywać z dala od dzieci. Nie stosować, jeśli naturalny paznokieć lub skóra są uszkodzone lub w stanie zapalnym.

Marki: KISS
Linia produktów: Gel Fantasy
Bez: Testowania na zwierzętach

ocen klientów po polski dla KISS Sztuczne paznokcie Gel Fantasy Nails - Freshen Up

Podobne produkty:

    Klienci, którzy nabyli "Sztuczne paznokcie Gel Fantasy Nails - Freshen Up", zakupili także: