Jean&Len my sensitive secret - Suchy szampon, 200 ml

Szybkie odświeżenie i pielęgnacja między myciami

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(104,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej skóry głowy
  • Szybkie odświeżenie między myciami
  • Praktyczne stosowanie bez wody

Kupowane często z Jean&Len Szampon do włosów - zielona herbata i limonka, 300 ml

Jean&Len my sensitive secret - Suchy szampon, 200 ml 20,99 zł (104,95 zł / l)
Jean&Len Szampon do włosów - zielona herbata i limonka, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Suchy szampon my sensitive secret od Jean&Len został opracowany specjalnie z myślą o wrażliwej skórze głowy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wrażliwej skóry głowy: Odpowiedni do stosowania przy wrażliwej skórze głowy.

Nr art.: MUE-2900100218
Zawartość: 200 ml
EAN: 4262401738630
Numer producenta: 2900100218
Marki: Jean&Len
Zastosowanie: Nałożyć suchy szampon u nasady włosów. Wmasować po około 2 minutach. Na koniec rozczesz włosy i ułóż fryzurę.
Informacje prawne
Producent: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Niemcy, www.jeanlen.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Jean&Len my sensitive secret - Suchy szampon

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder