Jean&Len Maska do włosów - olej kokosowy i makadamia, 250 ml

Intensywna pielęgnacja wzmacniająca strukturę włosów i ich gładkość

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(111,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych i osłabionych
  • Z olejem kokosowym i ekstraktem z makadamii
  • Wegańska formuła bez silikonów

Kupowane często z Jean&Len Szampon do włosów - zielona herbata i limonka, 300 ml

Jean&Len Maska do włosów - olej kokosowy i makadamia, 250 ml 27,99 zł (111,96 zł / l)
Jean&Len Szampon do włosów - zielona herbata i limonka, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
Cena całkowita: 48,98 zł
Opis

Maska do włosów Jean&Len - olej kokosowy i makadamia to intensywna pielęgnacja przeznaczona do włosów zniszczonych i osłabionych. Wspiera wzmocnienie struktury włosów i pomaga nadać im zadbany wygląd oraz większą gładkość.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do zniszczonych włosów: Formuła dopasowana do potrzeb włosów osłabionych i wymagających pielęgnacji.
  • Pielęgnujące składniki: Z olejem kokosowym i ekstraktem z makadamii.
  • Formuła: Wegańska, bez silikonów, o kremowej konsystencji.

Sposób użycia: Po umyciu nałożyć na wilgotne włosy i pozostawić na 3-5 minut.


Nr art.: MUE-2900100214
Zawartość: 250 ml
EAN: 4262401737824
Numer producenta: 2900100214
Marki: Jean&Len
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Niemcy, www.jeanlen.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Jean&Len Maska do włosów - olej kokosowy i makadamia