House of Ida Warg Beauty Silver Shampoo, 250 ml

Delikatne oczyszczanie i neutralizacja żółtych tonów

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów blond
  • Słodki zapach arbuza
  • Neutralizuje żółte tony i ma wegańską formułę

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Silver Shampoo, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 124,00 zł
Opis

Silver Shampoo marki House of Ida Warg Beauty to łagodny szampon do włosów blond oraz zniszczonych i łamliwych. Formuła z fioletowymi pigmentami neutralizuje żółte i ciepłe tony oraz pozostawia zapach letniego arbuza.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Działanie neutralizujące: Zawarte fioletowe pigmenty przeciwdziałają żółtym i ciepłym tonom we włosach blond.
  • Wzmacniająca pielęgnacja: Proteiny pszenicy wspierają nawilżenie, wzmocnienie i regenerację zniszczonych oraz łamliwych włosów.
  • Wegańska formuła: Łagodny szampon jest w 100% wegański i ma słodki zapach arbuza.

Nr art.: MUE-23012
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775163
Numer producenta: 23012
Marki: House of Ida Warg Beauty
Kolor włosów: Blond
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Silver Shampoo

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder