House of Ida Warg Beauty Repair Hair Serum, 100 ml

Regenerująca pielęgnacja i ochrona dla miękkich, pełnych witalności włosów

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(550,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i obciążonych włosów
  • Ze wzmacniającym ekstraktem z alg
  • Regeneruje i zapewnia długotrwałą ochronę

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Repair Hair Serum, 100 ml 55,00 zł (550,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 128,00 zł
Opis

Repair Hair Serum marki House of Ida Warg Beauty to wzmacniające serum do suchych i obciążonych włosów. Regeneruje strukturę włosa i pomaga przywrócić mu witalność.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do włosów wymagających regeneracji: Opracowane specjalnie z myślą o potrzebach suchych i obciążonych włosów.
  • Z ekstraktem z alg: Formuła zawiera ekstrakt z alg wspierający pielęgnację włosów.
  • Działanie regenerujące: Regeneruje włosy i pomaga przywrócić ich naturalną odporność.
  • Długotrwała ochrona: Zapewnia włosom długotrwałą ochronę i nową witalność.

Nr art.: MUE-23090
Zawartość: 100 ml
EAN: 7350127611317
Numer producenta: 23090
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy zniszczone
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Repair Hair Serum