House of Ida Warg Beauty Repair Conditioner, 250 ml

Intensywna ochrona i pielęgnacja wzmacniająca włosy

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Kwiatowy i świeży zapach
  • Regeneruje włosy i ma wegańską formułę

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Repair Conditioner, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 133,00 zł
Opis

Repair Conditioner marki House of Ida Warg Beauty został opracowany specjalnie do suchych i zniszczonych włosów. Odżywka regeneruje włosy od wewnątrz i zapewnia długotrwałą ochronę oraz pomaga poprawić ich wytrzymałość i witalność.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Regenerująca formuła: Regeneruje włosy od wewnątrz i wzmacnia ich strukturę.
  • Z ekstraktami z alg: Zapewnia długotrwałą ochronę i bogatą pielęgnację suchych włosów.
  • Kwiatowy zapach: Pozostawia świeży zapach z nutami paczuli i frezji.
  • Produkt wegański: Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-23009
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775125
Numer producenta: 23009
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy zniszczone
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Repair Conditioner

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder