HIPP Miękkie pieluchy dla dzieci Maxi rozmiar 4

Bardzo miękkie i oddychające

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Miękkie pieluchy dla niemowląt Midi rozmiar 3
Miękkie pieluchy dla niemowląt Mini rozmiar 2
Miękkie pieluchy dla niemowląt Newborn rozmiar 1

Opis

Dla maksymalnego dobrego samopoczucia i doskonałej ochrony! Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, czy w domu, w dzień lub w nocy - dzięki miękkim pieluchom HiPP Twoje dziecko zyskuje doskonały komfort podczas wszystkich przygód:

  • Podwójna ochrona przed przeciekaniem z mocnym wkładem chłonnym i szczelnymi mankietami na nogawkach zapewnia suchość nawet przez 12 godzin w dzień i w nocy.
  • Pieluszki są wyjątkowo miękkie i oddychające, dzięki czemu zapewniają optymalny komfort noszenia na wrażliwej skórze dziecka.
  • Innowacyjne zapięcie umożliwia idealne dopasowanie do ciała dziecka - zapięcie utrzymuje się w dowolnym miejscu pieluchy.
  • Bez niepożądanych substancji, aby od samego początku zminimalizować ryzyko alergii - perfum, balsamów, chloru i naturalnego lateksu.
  • Zrównoważony rozwój: Produkcja jest neutralna dla klimatu dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej. Celuloza w pieluchach jest pozyskiwana ze zrównoważonych źródeł (źródła z certyfikatem FSC), opakowanie składa się w 40% z materiału pochodzącego z recyklingu. Nie stosuje się inżynierii genetycznej. Posiada certyfikaty Der Blaue Engel (Niebieski Anioł) oraz OEKO- TEX® Standard 100.

Pieluszki są odpowiednie dla niemowląt i małych dzieci o wadze 10 - 14 kg i rozmiarze 74 - 92. Aby zapewnić niezawodną ochronę, pielucha powinna mieć odpowiedni rozmiar. Jeśli Twoje dziecko jest na granicy rozmiarów, zalecamy wziąć mniejszy.

Marki: HIPP
Dla kogo?: Niemowlę i małe dziecko
Rodzaj skóry: Wrażliwa skóra
Bez: Perfum
Certyfikaty: OEKO-TEX® STANDARD 100, Blauer Engel

Akcesoria

ocen klientów po polski dla HIPP Miękkie pieluchy dla dzieci Maxi rozmiar 4