Head & Shoulders Classic Clean 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 225 ml

Skuteczne oczyszczanie i pielęgnacja dla włosów bez łupieżu

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(93,29 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do przetłuszczającej się skóry głowy i włosów
  • Z piroktonem olaminy
  • Do 100% ochrony przed łupieżem

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders Classic Clean 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 225 ml 20,99 zł (93,29 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 58,98 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1 Classic Clean marki Head & Shoulders dokładnie oczyszcza przetłuszczającą się skórę głowy i włosy oraz idealnie nadaje się do codziennego stosowania. Jego formuła nawilża włosy i przy regularnym stosowaniu zapewnia niezawodną ochronę przed łupieżem.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja 2w1: Łączy oczyszczanie i działanie odżywki w jednym kroku.
  • Skuteczny składnik: Formuła z piroktonem olaminy.
  • Ochrona przed łupieżem: Przy regularnym stosowaniu zapewnia do 100% ochrony przed łupieżem.
  • Pielęgnacja nawilżająca: Intensywnie nawilża włosy.
  • Ukierunkowane działanie: Pomaga zwalczać łupież, nadmiar sebum i swędzenie związane z łupieżem.

Nr art.: MUE-30006385
Zawartość: 225 ml
EAN: 8006530006385
Numer producenta: 30006385
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Classic Clean 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką