Head & Shoulders Citrus Fresh 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 800 ml

Dokładne oczyszczanie i pielęgnacja włosów

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(75,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 800 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów i skóry głowy ze skłonnością do łupieżu
  • Świeży cytrusowy zapach
  • Praktyczna formuła 2w1 z odżywką

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders Citrus Fresh 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 800 ml 60,00 zł (75,00 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 97,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1 Citrus Fresh marki Head & Shoulders łączy szampon i odżywkę do włosów oraz skóry głowy ze skłonnością do łupieżu. Formuła o świeżym cytrusowym zapachu oczyszcza włosy, pozostawiając uczucie czystości i zadbany wygląd.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja 2w1: Łączy szampon i odżywkę w jednym praktycznym produkcie.
  • Ukierunkowana formuła: Zawiera pirokton olaminy do pielęgnacji włosów i skóry głowy ze skłonnością do łupieżu.
  • Zrównoważona pielęgnacja: Formuła Microbiome Balance o zrównoważonym pH.
  • Codzienne stosowanie: Idealny do codziennego mycia włosów.
  • Łatwe dozowanie: Praktyczna pompka umożliwia wygodne i precyzyjne dozowanie.

Nr art.: MUE-16390583
Zawartość: 800 ml
EAN: 8700216390583
Numer producenta: 16390583
Marki: Head & Shoulders
Rodzaj włosów: włosy z łupieżem
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Citrus Fresh 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder