GUHL Siła i objętość - tonik do skóry głowy, 125 ml

Ukierunkowana pielęgnacja dla mocniejszych włosów od nasady

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(223,92 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 125 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów przerzedzających się
  • Z ekstraktem z rozmarynu i biotyną
  • Praktyczny aplikator i formuła bez silikonów

Kupowane często z GUHL Szampon do włosów Blond - Glanz & Pflege, 250 ml

GUHL Siła i objętość - tonik do skóry głowy, 125 ml 27,99 zł (223,92 zł / l)
GUHL Szampon do włosów Blond - Glanz & Pflege, 250 ml 22,99 zł (91,96 zł / l)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

Siła i objętość - tonik do skóry głowy marki GUHL to specjalistyczna pielęgnacja do włosów przerzedzających się i ze skłonnością do wypadania. Formuła wspiera i wzmacnia włosy bezpośrednio od nasady.

Najważniejsze zalety:

  • Ukierunkowane wsparcie: Wzmacnia włosy od nasady w przypadku włosów przerzedzających się.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera ekstrakt z rozmarynu i aktywny kompleks biotyny oraz nie zawiera silikonów.
  • Łatwa aplikacja: Praktyczny aplikator umożliwia precyzyjne nakładanie na skórę głowy podczas codziennego stosowania.

Sposób użycia: Stosować dwa razy dziennie bezpośrednio na suchą lub mokrą skórę głowy, nakładając produkt przedziałek po przedziałku, a następnie delikatnie wmasować; nie spłukiwać.


Nr art.: MUE-70360
Zawartość: 125 ml
EAN: 4072600703601
Numer producenta: 70360
Marki: GUHL
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GUHL IKEBANA GMBH, A KAO GROUP COMPANY, Pfungstädter Straße 98, 64297, Darmstadt, Niemcy, www.guhl.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GUHL Siła i objętość - tonik do skóry głowy