Gillette MACH3 Extra Comfort - żel do golenia, 240 ml

Delikatny poślizg i przyjemne uczucie na skórze podczas golenia

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(79,13 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 240 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do dokładnego golenia
  • Z chłodzącym mentolem
  • Bogata piana i delikatny poślizg

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette MACH3 Extra Comfort - żel do golenia, 240 ml 18,99 zł (79,13 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 112,99 zł
Opis

MACH3 Extra Comfort - żel do golenia marki Gillette pomaga przygotować skórę do golenia i zapewnia przyjemne uczucie podczas stosowania. Formuła łatwo się rozprowadza i zmiękcza zarost, wspierając dokładne golenie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatny poślizg: Tworzy bogatą pianę, która ułatwia prowadzenie ostrza po skórze i wspiera dokładne golenie.
  • Odświeżające uczucie: Zawiera chłodzący mentol, który zapewnia uczucie świeżości podczas golenia.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera glicerynę i kwas palmitynowy oraz pomaga nawilżać zarost.
  • Dopasowany do systemu MACH3: Opracowany specjalnie do stosowania z maszynkami Gillette MACH3.

Nr art.: MUE-16026772
Zawartość: 240 ml
EAN: 8700216026772
Numer producenta: 16026772
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Sorbit, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Peg-45m, Menthol, Silicia, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42053, CI 42090

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette MACH3 Extra Comfort - żel do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder