GARNIER Botanic Therapy - Krem bez spłukiwania 2 w 1 do pielęgnacji i stylizacji, 200 ml

Regenerująca pielęgnacja i ochrona przed puszeniem

Nowość w sklepie!

14,99 zł

(74,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych i łamliwych
  • Formuła z ekstraktami z miodu i zapachem
  • Ochrona przed temperaturą do 230°C

Kupowane często z GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Pielęgnacyjny szampon do włosów Mleko kokosowe & Makadamia, 300 ml

GARNIER Botanic Therapy - Krem bez spłukiwania 2 w 1 do pielęgnacji i stylizacji, 200 ml 14,99 zł (74,95 zł / l)
GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Pielęgnacyjny szampon do włosów Mleko kokosowe & Makadamia, 300 ml 17,99 zł (59,97 zł / l)
Cena całkowita: 32,98 zł
Opis

Botanic Therapy - Krem bez spłukiwania 2 w 1 do pielęgnacji i stylizacji od GARNIER to pielęgnacja bez spłukiwania do zniszczonych i łamliwych włosów, przeznaczona do stosowania po myciu. Formuła wspiera regenerację i odbudowę włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Regenerująca formuła: Pielęgnuje zniszczone i łamliwe włosy dzięki ekstraktom z miodu akacjowego, manuka i lawendowego.
  • Niezawodna ochrona: Zapewnia do 3 dni ochrony przed puszeniem i wilgocią oraz chroni przed temperaturą do 230°C.
  • Lekka konsystencja: Nie obciąża, nie klei i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia owocowo-świeży zapach brzoskwini, migdałów i białego piżma.

Nr art.: MUE-C7209000
Zawartość: 200 ml
EAN: 3600542657884
Numer producenta: C7209000
Marki: GARNIER
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Francja, fragen@loreal-group.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GARNIER Botanic Therapy - Krem bez spłukiwania 2 w 1 do pielęgnacji i stylizacji