Fewa Płyn do prania wełny i jedwabiu, 2,75 l

Delikatna pielęgnacja i pomoc w zachowaniu kształtu delikatnych tkanin

Nowość w sklepie!

72,00 zł

(26,18 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2,75 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do delikatnego prania
  • Technologia Triple Renew
  • Usuwa zmechacenia i kłaczki

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Płyn do prania wełny i jedwabiu, 2,75 l 72,00 zł (26,18 zł / l)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Płyn do prania wełny i jedwabiu marki Fewa to detergent do delikatnych tkanin, który pozostawia je miękkie i przyjemne w dotyku niczym kaszmir. Pomaga zachować kształt ubrań pranie po praniu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Technologia Triple Renew: Optymalnie pielęgnuje włókna delikatnych tkanin.
  • Pielęgnacja włókien: Skutecznie usuwa zmechacenia i kłaczki.
  • Zachowanie kształtu: Pomaga utrzymać formę tkanin pranie po praniu.

Nr art.: MUE-2958645
Zawartość: 2,75 l
EAN: 9000101810912
Numer producenta: 2958645
Marki: Fewa
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fewa Płyn do prania wełny i jedwabiu