Fewa Płyn do prania kolorowych tkanin Color - Kwiatowy Szał, 2,75 l

Intensywne kolory i delikatna pielęgnacja tkanin

Nowość w sklepie!

72,00 zł

(26,18 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2,75 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich kolorowych tkanin
  • Uwodzicielski kwiatowy zapach
  • Technologia Triple Renew

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Płyn do prania kolorowych tkanin Color - Kwiatowy Szał, 2,75 l 72,00 zł (26,18 zł / l)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Płyn do prania kolorowych tkanin Color - Kwiatowy Szał marki Fewa delikatnie czyści wszystkie kolorowe tekstylia. Usuwa nieprzyjemne zapachy i pozostawia na praniu przyjemny kwiatowy aromat.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Technologia Triple Renew: Odświeża wyblakłe kolory i pomaga tkaninom odzyskać świeższy wygląd.
  • Pielęgnacja włókien: Skutecznie usuwa zmechacenia i kłaczki.
  • Delikatne czyszczenie: Dokładnie usuwa nieprzyjemne zapachy i zapewnia czystość ubrań.
  • Do kolorowych tkanin: Zapewnia pielęgnację dostosowaną do kolorowego prania.
  • Kwiatowy zapach: Pozostawia na tkaninach przyjemny aromat.

Nr art.: MUE-2960646
Zawartość: 2,75 l
EAN: 9000101811162
Numer producenta: 2960646
Marki: Fewa
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fewa Płyn do prania kolorowych tkanin Color - Kwiatowy Szał

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder