Fa Pistachio & Honey - dezodorant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona i przyjemny zapach na co dzień

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(59,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet
  • Zapach pistacji, miodu i wanilii
  • Ochrona do 72 godzin i bez alkoholu etylowego

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Pistachio & Honey - dezodorant w sprayu, 150 ml 8,99 zł (59,93 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 17,98 zł
Opis

Pistachio & Honey - dezodorant w sprayu marki Fa jest przeznaczony dla kobiet i zapewnia ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin. Przyjazna dla skóry formuła nie zawiera alkoholu etylowego i nie pozostawia śladów na ubraniach.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Niezawodna ochrona: Chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin.
  • Delikatny zapach: Łączy nuty pistacji, miodu i wanilii.
  • Ochrona ubrań: Dzięki technologii Anti-Flecken nie pozostawia śladów.
  • Formuła przyjazna dla skóry: Wegańska formuła bez alkoholu etylowego.
  • Opakowanie: Puszka jest wykonana w 50% z aluminium pochodzącego z recyklingu.

Nr art.: MUE-FDPI2
Zawartość: 150 ml
EAN: 4015100893441
Numer producenta: FDPI2
Marki: Fa
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Pistachio & Honey - dezodorant w sprayu