Fa Magic Oil Pink Jasmine - żel pod prysznic, 400 ml

Pielęgnujące oczyszczanie ciała i gładka skóra

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(44,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z mikroolejkami i zapachem jaśminu
  • Łagodna formuła do delikatnego oczyszczania

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Magic Oil Pink Jasmine - żel pod prysznic, 400 ml 17,99 zł (44,98 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 26,98 zł
Opis

Magic Oil Pink Jasmine - żel pod prysznic marki Fa delikatnie oczyszcza wszystkie typy skóry i pozostawia ją zadbaną. Łagodna formuła z mikroolejkami łatwo się rozprowadza i pozostawia subtelny zapach różowego jaśminu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wszystkich typów skóry: Odpowiedni do stosowania przy każdym typie skóry.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodna formuła delikatnie oczyszcza skórę.
  • Formuła z mikroolejkami: Pozostawia skórę zadbaną i gładką w dotyku.
  • Subtelny zapach: Pozostawia delikatny aromat różowego jaśminu.
  • Łatwa aplikacja: Łatwo rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje.

Nr art.: MUE-2627510
Zawartość: 400 ml
EAN: 9000100935531
Numer producenta: 2627510
Marki: Fa
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glyceryl Laurate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Dicaprylyl Ether, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, CI 16035 (Red 40), CI 17200 (Red 33)

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Magic Oil Pink Jasmine - żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder