Duschdas Żel pod prysznic - męska edycja kibica DFB, 450 ml

Pobudzające oczyszczanie 3 w 1 i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(37,76 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn i męskiej skóry
  • Aromatyczny, świeży zapach
  • Do oczyszczania ciała, twarzy i włosów

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Duschdas Żel pod prysznic - męska edycja kibica DFB, 450 ml 16,99 zł (37,76 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 46,98 zł
Opis

Żel pod prysznic - męska edycja kibica DFB marki Duschdas to praktyczny produkt 3 w 1 dla mężczyzn, przeznaczony do oczyszczania ciała, twarzy i włosów. Delikatnie oczyszcza i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Oczyszczanie 3 w 1: Łączy oczyszczanie ciała, twarzy i włosów w jednym produkcie.
  • Dostosowany do męskiej skóry: Delikatnie i dokładnie oczyszcza oraz pozostawia przyjemne uczucie na skórze.
  • Świeży zapach: Łączy aromatyczne, świeże nuty jabłka i drewna sandałowego.
  • Edycja kibica DFB: Opakowanie jest ozdobione jednym z losowo wybranych motywów niemieckiej reprezentacji piłkarskiej.

Nr art.: MUE-T179852
Zawartość: 450 ml
EAN: 8720181798481
Numer producenta: T179852
Marki: Duschdas

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic - męska edycja kibica DFB

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder