Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - dla mężczyzn, 450 ml

Pobudzające oczyszczanie 3 w 1 dla codziennego uczucia świeżości

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(37,76 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Odświeżający, wytrawny ziołowy zapach
  • pH neutralne dla skóry

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - dla mężczyzn, 450 ml 16,99 zł (37,76 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 46,98 zł
Opis

Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - dla mężczyzn marki Duschdas to praktyczny produkt do oczyszczania ciała, twarzy i włosów. Formuła o pH neutralnym dla skóry nadaje się do codziennego stosowania i pozostawia uczucie czystości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiedni do codziennego oczyszczania ciała, twarzy i włosów.
  • Odświeżający zapach: Pozostawia podczas kąpieli świeży, wytrawny ziołowy aromat.
  • pH neutralne dla skóry: Delikatna formuła bez mikroplastiku pozostawia uczucie czystej skóry.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo się pieni i bez problemu spłukuje.

Nr art.: MUE-T133129
Zawartość: 450 ml
EAN: 8720181331237
Numer producenta: T133129
Marki: Duschdas

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - dla mężczyzn