Durance Patyczki rattanowe do bukietu, 16 szt.

Niezawodna wymiana zapewniająca ciągłe uwalnianie zapachu w pomieszczeniu

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(1,75 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 16 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Zapasowe patyczki zapachowe do bukietów
  • Z rattanu dla skutecznego rozprzestrzeniania zapachu
  • Zapewniają stałe uwalnianie zapachu

Kupowane często z Durance Bukiet zapachowy - kwiat bawełny, opakowanie uzupełniające, 250 ml

Durance Patyczki rattanowe do bukietu, 16 szt. 27,99 zł (1,75 zł / szt.)
Durance Bukiet zapachowy - kwiat bawełny, opakowanie uzupełniające, 250 ml 96,00 zł (384,00 zł / l)
Cena całkowita: 123,99 zł
Opis

Patyczki rattanowe do bukietu marki Durance służą jako zapasowe patyczki zapachowe do wymiany zużytych patyczków w bukiecie zapachowym. Materiał wchłania płyn zapachowy i stale uwalnia go do powietrza w pomieszczeniu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Zapasowe patyczki zapachowe: Do wymiany zużytych patyczków w bukiecie zapachowym.
  • Dobre rozprzestrzenianie zapachu: Wykonane z rattanu, zapewniają skuteczne rozprowadzanie zapachu w pomieszczeniu.
  • Stałe uwalnianie zapachu: Wchłaniają płyn zapachowy i uwalniają go równomiernie oraz przez długi czas.

Sposób użycia: Regularnie odwracaj patyczki, aby zapewnić optymalne rozprzestrzenianie zapachu, i wymieniaj je najpóźniej przy zmianie kompozycji zapachowej.


Nr art.: MUE-184559
Zawartość: 16 szt.
EAN: 3287571845590
Numer producenta: 184559
Marki: Durance
Informacje prawne
Producent: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Francja, www.durance.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durance Patyczki rattanowe do bukietu