Durance Les Eternelles - mydło, zmysłowe monoi, 125 g

Delikatne oczyszczanie ciała z subtelnie pachnącą pianą

Nowość w sklepie!

31,99 zł

(255,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 125 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Egzotyczne, słoneczne nuty kwiatowe
  • Gęsta piana i olej ze słodkich migdałów

Kupowane często z Durance Les Eternelles - żel pod prysznic, promienna bergamotka, 200 ml

Durance Les Eternelles - mydło, zmysłowe monoi, 125 g 31,99 zł (255,92 zł / kg)
Durance Les Eternelles - żel pod prysznic, promienna bergamotka, 200 ml 45,99 zł (229,95 zł / l)
Cena całkowita: 77,98 zł
Opis

Les Eternelles - mydło, zmysłowe monoi marki Durance to mydło do codziennego oczyszczania. Zapewnia przyjemne uczucie na skórze i subtelne doznanie zapachowe.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Słoneczny zapach: Zachwyca egzotycznymi, słonecznymi nutami kwiatowymi.
  • Delikatna piana: Tworzy gęstą, subtelnie pachnącą pianę.
  • Z olejem ze słodkich migdałów: Formuła została dodatkowo wzbogacona olejem ze słodkich migdałów.

Nr art.: MUE-7473
Zawartość: 125 g
EAN: 3287570074731
Numer producenta: 7473
Marki: Durance
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Informacje prawne
Producent: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Francja, www.durance.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durance Les Eternelles - mydło, zmysłowe monoi

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder