Durance Bukiet zapachowy - rytuał herbaciany, opakowanie uzupełniające, 250 ml

Świeży aromat dla delikatnej atmosfery

Nowość w sklepie!

96,00 zł

(384,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do odświeżania zapachu w pomieszczeniach
  • Nuty herbaciane, kwiatowe i drzewne
  • Wyprodukowano we Francji

Kupowane często z Yankee Candle Home Inspiration - Świeca zapachowa w słoiku Vanilla Frosting, Large (538 g)

Durance Bukiet zapachowy - rytuał herbaciany, opakowanie uzupełniające, 250 ml 96,00 zł (384,00 zł / l)
Yankee Candle Home Inspiration - Świeca zapachowa w słoiku Vanilla Frosting, Large (538 g) 92,00 zł (171,00 zł / kg)
Cena całkowita: 188,00 zł
Opis

Opakowanie uzupełniające do bukietu zapachowego Rytuał Herbaciany marki Durance służy do łatwego odświeżania zapachu w pomieszczeniu. Kompozycja rozwija świeży aromat, tworząc relaksującą i delikatną atmosferę.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Praktyczne uzupełnienie: Umożliwia łatwe odświeżenie dyfuzorów zapachowych z patyczkami.
  • Wszechstronna kompozycja zapachowa: Łączy świeże aromaty herbaty z nutami kwiatowymi i drzewnymi.
  • Wydajna pojemność: Zawiera ilość wystarczającą na maksymalnie 2,5 napełnienia oryginalnego flakonu.
  • Delikatny aromat: Tworzy w pomieszczeniu relaksującą atmosferę.
  • Europejska jakość: Starannie wyprodukowano we Francji.

Nr art.: MUE-455164
Zawartość: 250 ml
EAN: 3287574551641
Numer producenta: 455164
Marki: Durance
Składniki (INCI)

Alcohol Denat, Parfum, Linalyl Acetate, Omega-Pentadecalactone, D-Limonen, 3.7-Dimethyl-1.6-Nonadien-3-Yl Acetate, Tetrahydrolinalool, Dl-Citronellol, 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-Pentamethyl-4(5h)-Indanone

Informacje prawne
Producent: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Francja, www.durance.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durance Bukiet zapachowy - rytuał herbaciany, opakowanie uzupełniające

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder