Duchesse Wielorazowe podpaski menstruacyjne na noc, 3 szt.

Niezawodna ochrona i wysoki komfort noszenia

Nowość w sklepie!

58,00 zł

(19,33 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Na noc
  • 100% bawełny organicznej i oddychający materiał
  • Skrzydełka ochronne i wysoka chłonność

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne String & Slip Black, 28 szt.

Duchesse Wielorazowe podpaski menstruacyjne na noc, 3 szt. 58,00 zł (19,33 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne String & Slip Black, 28 szt. 6,99 zł (0,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 64,99 zł
Opis

Wielorazowe podpaski menstruacyjne na noc zostały opracowane specjalnie do stosowania w nocy i zapewniają komfort noszenia.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Bawełna organiczna: Powierzchnia wykonana jest w 100% z bawełny organicznej.
  • Pewne mocowanie: Zintegrowane skrzydełka ochronne zapewniają stabilne dopasowanie.
  • Wysoka chłonność: Zapewniają niezawodną chłonność podczas nocy.
  • Oddychający materiał: Materiał wyróżnia się właściwościami zapewniającymi swobodny przepływ powietrza.
  • Opakowanie nadające się do recyklingu: Opakowanie wykonane jest w 100% z makulatury.

Nr art.: MUE-WB30N3
Zawartość: 3 szt.
EAN: 2200291951830
Numer producenta: WB30N3
Marki: Duchesse

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Wielorazowe podpaski menstruacyjne na noc